Ledioni zbulon zakonin e London Noor që nuk e kishim ditur

Sara mundohet gjithmonë të postojë fotot më të vecanta të vogëlushit të saj të vogël London. Ai këtë herë mesa duket nuk ka dashur që të dalë në fotografi dhe e ka mbuluar fytyrën me një copë letër. Në këtë foto gjithashtu Sara na informon që London Noor është duke u rritur çdo ditë e më shumë dhe ai feston 7 mujorin e lindjes. Por një detaj tjetër që na bie në sy është edhe komenti që ka bërë babi Ledioni: “E hëngri atë letrën pas fotos besoj” ky është një zakon i Londonit mesa duket që Ledioni e ka zbuluar. Postimi i Sarës dhe komenti i Ledionit:

 

 

 

Share With:
Translate »
878 Views