Lian ka filluar të lexojë librat e parë | Video

Lian është djali i çiftit të këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta. Vogëlushin bukurosh e kemi parë që është një fëmijë mjaft aktiv nga videot që mami Vesa shpërndan në llogarinë e saj në Instagram. Përveçse e lejojnë të bëjë ç’të dojë në shtëpi, ai duhet të mësojë edhe fjalë të reja. Për këtë, mami Vesa i ka vënë në dispozicion disa libra për fëmijë. Për më tepër ndiqni videon mëposhtë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
810 Views