Lorik Cana publikon foton me babain pas shumë kohësh, ora paska ngelur në vend

Që babai i Lorik Canës është një zotëri mjaft i pashëm këtë gjë e kemi parë të gjithë. Loriku me siguri nga ai e trashëguar bukurinë, pasi edhe sot kur babai i tij Agim Cana është rreth tek 60-tat është një zotëri me plot sharm.

Ish-kapiteni i kombëtares shqipatre është mjaft i rezervuar për sa i përket jetës private. Gjithsesi, sot pas shumë kohësh, Loriku ka postuar një foto me të atin teksa darkonin së bashku dhe shkruan “Me babushin”.

Edhe babai i Lorikut ka qenë futbollist, madje ndër më të njohurit në Jugosllavi.

Pra ish-kapiteni i kombëtares shqiptaare, talentin për futbollin dhe bukurinë e ka të trashëguar nga babai i tij.

Share With:
Translate »
1327 Views