Lulzim Basha dhe vajzat e tij “shkelin” rregullat e mamit

Kryetari i opozitës Lulzim Basha është në periudhën më intensive të punës së tij. Pavarësisht udhëtimit nga një qytet në tjetrin, ai përsëri gjen kohë të qëndrojë me familjen dhe t’i japë vëmendjen e duhur. Sot, ai ka postuar në faqen e tij zyrtare një foto me vajzat e tij tek sa hanë akullore dhe siç thotë ai në vend të drekës. Me sa duket, bashkëshortja e tij, Aurela ka vendosur rregulla të forta në familje të cilat nuk duhen shkelur. Ndaj ai shkruan poshtë fotos: “Me vajzat para se të nisem për Fier. Akullore në vend të drekës????…kur nuk e ka mendjen Aurela ????”

Dhe babi Luli sapo morri gjobën e rradhës. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1896 Views