Mbesa e Era Istrefit sjell versionin e saj të “Bon bon” | Video

Në gjakun e familjes Istrefi rrjedh talenti për muzikën. Përveç Norës dhe Erës tani një tjetër vajzë e familjes po shfaq talentin e saj. Renèe, vajza e këngëtares Nora Istrefi dhe Robert Berishës duket se përveç talentit ka dëshirë edhe ta zhvillojë atë. 
Ajo ka sjellë sot versionin e saj të këngës hit të tezes që i hapi dyert e karrierës ndërkombëtare. Mëposhtë sjellim për ju videon e të voglës që shpresojmë që talentin ta ketë të madh sa të tezes. /Kids’ Time

Renèe sjell versionin e saj të këngës së tezes @eraistrefi_ 😍

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:
Translate »
744 Views