Më në fund! Mësohet gjinia e bebit të Elita Rudit dhe reperit Gjiko

Elita Rudi është në pritje të ëmbël. Moderatorja na tregoi për nepsin që kishte, vështirësitë e pritjes së ëmbël apo edhe emocionet e para për bebin, ama diçka na e ka mbajtur sekret! Elita dhe Gjiko i kanë futur të gjithë në mendime në lidhje me gjininë e fëmijës së tyre të parë. Madje, pak momente më parë, reperi publikoi një foto nga Milano, ku puthte barkun e rrumbullakosur të partneres së tij.

View this post on Instagram

Djal a qikë ? ??

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

“Djalë apo vajzë?” – pyeste reperi.

Mirëpo, kjo pyetje ka më në fund një përgjigje. Çifti i njohur i showbiz-it do të bëhet prindër të një djali. Gjinia e vogëlushit u mësua nga burime për “Prive”, ndërsa Elita dhe Gjiko ende nuk kanë reaguar.

Share With:
Translate »
516 Views