Më në fund pak privatësi për çiftin Tuna dhe Patris, Tiani në shtëpi

Për një natë të vetme duket se mami Tuna dhe babi Patrisi kanë dalë të argëtohen. Çifti i njohur që prej momentin që janë bërë prindër duken shumë të dhënë pas djalit të tyre.

Tuna nuk është parë më në koncerte por është bërë një mami me kohë të plotë. 

Por mbrëmjen e kaluar, Tuna së bashku me Patrisin kanë qenë në një festë dhe kanë publikuar një foto romantike së bashku. Tuna shfaqet më e bukur se kurrë, pasi edhe mëmësia i ka dhënë asaj një nur.

 

Share With:
Translate »
1379 Views