Me tre fëmijë, por Bey dhe Jay vazhdojnë ta mbajnë romacën gjallë kështu

Kur kanë kaluar gati dy muaj nga lindja e binjakëve Rum dhe Sir, dy këngëtarët e njohur, Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z mesa duket kanë gjetur kohën që të dalin vetëm për vetëm në një darkë romantike.

Dyshja e famshme janë fotografuar teksa linin restorantin dorë për dorë, më të afërt se asnjëherë tjetër. Lindja e binjakëve, mesa duket ka lidhur edhe më shumë çiftin, edhe pse është përfolur se ata kohët e fundit nuk kanë pasur një raport të mirë.

Madje flitej se Beyonce ishte ndarë nga Jay Z pasi ai e kishte tradhtuar. Këto gjëra mesa duket kanë mbetur në të kaluarën, pasi çifti tani po shijon familjen e tyre të madhe…dhe një darkë romantike në LA.

Share With:
Translate »
722 Views