Media prestigjoze amerikane zbulon gjininë e fëmijës së Kilye Jenner

Sipas disa burimeve të afërta për TMZ, Kylie Jenner dhe Travis Scott janë në pritje të një vajze. Kylie është shtatzëne dhe Travis po i thotë miqve edhe seksin e foshnjës. Mësohet se Travis i ka thënë privatisht shoqërisë së tij rreth shtatzënisë së Kylie dy muaj më parë dhe tani ajo është rreth 5 muajshe shtatzënë.

Share With:
Translate »
969 Views