Mësuesja u kërkonte marrëdhënie seksuale nxënësve në këmbim të notave të mira

Një mësuese është duke u përballur me burg, pasi ajo i detyroi nxënësit të bëjnë seks me të në shkëmbim të notave të mira.

Yokasta M, 40-vjeçe kërcënonte nxënësit që të bënin seks me nxënësit dhe më pas do iu vendoste nota të mira. Ngjarja ndodhi në një shkollë në Kolumbi, raportojnë mediat e huaja.

Ka qenë babai i një prej nxënësve që ka rënë pre e kërcënimit ai që ka zbuluar të gjithë historinë, pasi ka parë foto zhveshur të mësueses. e cila u dërgonte nxënesve.

Share With:
Translate »
633 Views