Reneè feston ditëlindjen e dytë, ja momentet nga festa

Reneè është vajza e çiftit të famshëm Nora Istrefi dhe Robert Berisha dhe sot bëhen dy vjet që nga ardhja e saj në jetë.
Tezja e saj që gjithashhtu është një yll i famshëm Era Istrefi ka publikuar foto nga festa diskrete e ditëlindjes së Renesë.
Shikoni si po festohet ditëlindja e saj. Ndërkohë më parë Reneè ka kënduar me babin këngën e ditëlindjes me piano. Mezi po presim foton e parë me vëllackon Tian që padyshim do të jetë pjesë e  festës.

 

Share With:
Translate »
2959 Views