Motra e Meghan Markle bën publike kartolinën për festa dhe ja çfarë i shkruan

Samantha Markle e cila është motra e Dukeshës së Sussex i ka dërguar kësaj të fundit një kartolinë me rastin e festave të fundvitit.

Image

Samantha i kërkon, Meghanit që ajo të pajtohet me të atin Thomas pasi ka ardh koha.

Në foton e kartolinës së publikuar nga “Sunday Mirror”, Samantha shkruan:

Pushimet janë koha që duhet të kalojmë me familjen dhe janë sentimentale. Babai po përpiqet të kontaktojë me ty dhe është shumë i lënduar që po e shmang atë. Jeta është e shkurtër dhe ti e di që babai është i mrekullueshëm. Të lutem jepi lumturi në vitet e tij të fundit, duke i treguar se e do. Koha është tani. Të lutem mendohu për këtë”.

Image

 

Share With:
Translate »
502 Views