Në muajt e fundit të shtatzanisë, Elita jep lajmin e trishtueshëm

Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e djeshme familjen e moderatores Elita Rudi! Përmes një njoftimi në Instagram moderatorja ka lajmëruar  ndarjen nga jeta të gjyshes së saj në moshën 82-vjeçare. Ajo gjithashtu ka njoftuar se sot kryhet ceremonia në qytetin e Gjakovës.

Nga ana tjetër Elita është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe përballja me humbjen e personit të dashur mund të jetë akoma më e vështirë.

Share With:
Translate »
941 Views