Në një video të Arbanës sapo mësuam se si e thërret Joni Eduartin

Arbana na ka treguar se Jonit i pëlqen të ekspozohet në rrjete sociale e të filmohet. Pasditen e sotme, Arbana ndau një video teksa Joni po punonte tokën me grabujë.

Arbana e pyet Jonin se kush e ka mësuar të punojë tokën dhe ai përgjigjet gjithë sinqeritet “Edushi”.

Sa marrëdhënie e bukur me njëri-tjetrin sidomos tani që familjen e ka bekuar dhe Dielli. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
648 Views