Nga fundjava në mal, Arbana sapo na tregoi portretin e Diellit

Ka vetëm pak muaj që Arbana është bërë nënë për herë të dytë dhe ne jemi shumë kurioz për të voglin Diell. Këtë fundjavë, Arbana, Eduarti dhe dy çunat janë arratisur në Bogë, tek shtëpia e tyre e malit.

Kishim menduar që do të zgjaste më shumë, por mesa duket as Arbana nuk ka mundur t’i rezistojë tundimit për të na treguar portretin e Diellit. Ajo ka postuar një foto me të voglin në krahë teksa të dy i buzëqeshin njëri-tjetrit. Një foto kaq e bukur që e shijuam të gjithë edhe pse ne ende nuk po e ndajmë se cilit prej prindërve u ngjan i vogli. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
429 Views