Ngjarje e rëndë: Mbytet një 10-vjeçar në një pishinë në Durrës

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në qytetin e Durrësit, ku ka humbur jetën një i mitur në pishinë.

Policia bën me dije se sot rreth orës 12:40, në lagjen nr. 13, Plazh, Durrës, një 10-vjeçar nga Kosova me inicialet E.T., 10 vjeç, dyshohet të jetë mbytur duke u larë në pishinë.

Pavarësisht ndihmës së parë që iu dha, i mituri nuk ka arritur që shpëtojë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Share With:
Translate »42 Views