Një baba si Alessio Alia! Larg vajzës dhe bashkëshortes, mallin e heq kështu

Modeli dhe menaxheri i dj-ve më të famshëm në botë, Alessio Alia, për shkak të punës dhe angazhimeve i duhet të qëndrojë larg shtëpisë për një periudhë të gjatë kohe.


Ajo që e ndjen më tepër mungesën e babi Alessios është vajza e tij e vogël e për këtë arsye modeli mundohet të jetë sa më afër bashkëshortes dhe vajzës, edhe pse jo fizikisht.
Ai ka publikuar disa video dhe foto në “Instastory” ku shfaqet duke komunikuar me video, në mënyrë virtuale me bashkëshorten dhe vogëlushen e tij.
Kujtojmë se modeli së shpejti do të bëhet baba për herë të dytë.

Share With:
Translate »
922 Views