Një bebe e porsalindur në shtëpinë e Roza Latit

Roza Lati njihet për marrëdhënien e veçantë që ka me kafshët dhe lufton për të drejtat që kanë. Madje së fundi ajo u përball në gjyq me pronarin e një dyqani kafshësh për keqtrajtimin e tyre nga ky i fundit.

Ajo ka një qen doberman që e quajnë Sasha. Ndërsa mami i Rozës, Rita Lati ka një qen që mban emrin Petit. Pikërisht lajmi i fundit ka ardhur nga Petit. Ai është bërë baba dhe Roza e ka ndarë lajmin me ndjekësit e saj në Instagram. E lumtur po njësoj si nga dashuria që të fal një bebe Roza shkruan:
Welcome home ❤️
Po lindin bebat e Milës. ❤️
Petit u bë babi!!! ❤️

Kids’ Time iu uron jetë të gjatë “bebushave” të Petit dhe të marrin po aq shumë dashuri sa falin! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1357 Views