Një mama si Belen Rodriguez

Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone, është çifti më i komentuar për shkak të pasurisë dhe bukurisë së tyre.

Këtë fundjavë çifti ka vendosur të pushojë në Katar, së bashku me djalin e tyre.

Nga fotot e publikuara Belen përveçse në forma perfekte fizike, shfaqet edhe si një nënë mjaft e përkushtuar, pasi gjatë gjithë kohës ajo luan me djalin e saj, Santiago.

Megjithatë Belen gjatë një interviste dhënë për mediat është shprehur se shumë shpejt familja e saj do të zgjerohet, pasi ka në plan që të sjellë në jetë një tjetër fëmijë.

Share With:
Translate »
535 Views