Një nga vajzat më të bukura shqiptare kujton babin e ndjerë

Është një nga personazhet më të dashura dhe tashmë po jeton historinë më të bukur të dashurisë së bashku me bashkëshortin e saj. Mirëpo të gjithë jemi kuriozë të shohim sesi ka qenë aktorja Almeda Abazi kur ka qenë e vogël. E shohim në këtë foto së bashku me babain e saj. Bukuroshja ka ruajtur tiparet e bukura siç i ka patur dikur.

Share With:
Translate »
2063 Views