Një tjetër familje VIP sapo u shtua në listën e kostumeve tona të preferuara të Halloween

Me datë 31 tetor, Justin Timberlake, vajza e tij Silis dhe bashkshortja Jessica Beil, kanë festuar festën e Halloween si shumica e VIP’ave të tjerë. 


Justin Timberlake ndau një foto tepër të lezeçme të familjes së tij në Instagram, të veshur si karakteret e Toy Story.

 Timberlake ishte veshur si “Buzz Lightyear”, Silas si “Woody” dhe Biel si “Jessie- Cowgirl Yodeling”. “Nëse na sheh në rrugë, atëherë bëj gati karamelet! Trick-Or-Treat, little homies!”  shkruan ylli i pop-it në Instagramin e tij.

 

Share With:
Translate »
800 Views