Njëri me kunatin, tjetri me kunatën, Joni dhe Merlini ndajnë çaste të veçanta

Joni dhe Merlini ndajnë shpesh çaste nga përditshmëria e tyre. Herë romantik e herë më pak.

Sot ata kanë ndarë momente me të vegjëlit e shtëpive respektive. Joni ka postuar një foto me vëllain e të fejuarës ku mbishkruan: “Chilling me kunatin”.

Ndërsa Merlini dhe Anna shkojnë pak më tej duke provuar dhe filtrat e snapchat-it. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
743 Views