Njihuni me adoleshentin miliarder nga Dubai

Rashed Belhasa, ose i njohur ndryshe si Money Kicks në kanalin e Youtube, është 16 vjec dhe është djali i një miliarderi.

Adoleshenti 16 vjecar ka një kopsht me 500 kafshë, shumë makina të shpejta e luksoze dhe miq të famshëm.

Ai shoqërohet me njerëz të famshëm si Mariah Carey, Jackie Chan dhe Paul Pogba.

Miliarderi i vogël adhuron atletet dhe ka dhomën e tij të vecantë me rreth 650 palë të tilla. Ai ka gjithashtu dhe kompaninë e tij të këpucëve.

Share With:
Translate »
742 Views