Njihuni me gjyshen Gango

Stuhia “Bisha nga Lindja” ka sjellë jo vetëm probleme në Irlandë, dhe jo të gjithëve i ftohti u sjell dhimbje koke.

Një foto ku gjyshja 86 vjeçare rrëshqet në slitë ka bërë xhiron e botës në internet.

Eileen Maguire është një gjyshe mjaft aktive, që luan edhe  tenis apo shkon të notojë në pishina.

“Kam 9 nipër e mbesa me të cilët argëtohem. Thjesht nuk mund të qëndroj brenda në shtëpi” thotë ajo.

Eileen është shumë e kënaqur me faktin që fotoja e saj u bën virale.

“Jam shumë e gëzuar. Nuk e mendoja kurrë që do të kishte një reagim të tillë

Share With:
Translate »
712 Views