Njihuni me të atin e Sara Kapos

Sara Kapo njihet për publikun si vajza e aktores Ema Andrea. Deri më sot të gjithë thonim se ajo është kopja e Emës por në fakt të gjithë kemi gabuar! Ndoshta stili i njëjtë dhe flokët e shkurtër na kanë bërë të mendojmë se ata duken si binjake por në fakt Sara ka një ngjashmëri shumë të madhe edhe me të atin, Kostandin. Sara, një vajzë rritur nga dy prindër që nuk jetuan bashkë por e lumtur dhe e lirë në zgjedhjet e saj! Në foton mëposhtë, Sara, diku tek 12 vjeç, e skuqur nga dielli, duket e lumtur në krahët e të atit. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
987 Views