Patrisi prezanton portretin e Tian për publikun

Tian është vogëlushi më i famshëm i muajit të fundit nga showbizz-i shqiptar. Ai ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe ne jemi gati për të ndarë me ju çdo foto të tij. Dhe ja ku vjen fotoja e rradhës nga babi Patrisi me të voglin Tian. Duhet thënë se Tian është rritur shumë dhe ne tani po vrasim mendjen se kujt i ngjan? /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1008 Views