Njihuni me vogëlushen shqiptare që kërcen “Twerk”

Sejda është një vajzë e vogël që u bë pjesë e kësaj puntate në emisionin ‘Why Not’ nga Roza Lati. Ndryshe nga fëmijët e tjerë që janë mësuar me këngë të ndryshme shqiptare, Sejda ka suprizuar publikun duke kërcyer Twerk.

Twerk është një kërcim provokues që preferohet më së shumti në zonat latine. Para se të bënte performancën, ajo recitoi një vjershë dhe përshëndeti publikun me kërcimin e njohur shqiptar ‘Napoloni’.

Share With:
Translate »
1105 Views