Nuk do ta besoni sa persona ka punësuar Beyonce për kujdesin e binjakëve

Paraja nuk është problem kur vjen puna tek Beyonce dhe Jay Z. Veçanërisht nëse flasim për gjënë më të rëndësishme në jetën e divës së muzikës dhe producentit të njohur. Çifti i fuqishëm i botës së spektaklit sapo janë bërë prindër për herë të dytë, me binjakët Sir Carter dhe Rumi. Dhe ndërkohë që të gjithë fëmijët meritojnë kujdës të veçantë, ata të Bey dhe Jay janë disa shkallë sipër të tjerëve. Saktësisht 18 shkallë, pasi kaq persona ka punësuar dyshja e gjigandëve të muzikës për t’u kujdesur për vogëlushët e tyre. Të themi të vërtetën, nuk jemi të habitur.

 

Share With:
Translate »
787 Views