Nuk kishte bateri për makinën, zgjidhja e vogëlushit na la pa fjalë

Heather Leroux nga Sydney i Australisë, ka mbetur e befasuar kur ka parë së djali i saj Leo, kishte gjetur produktet femërore në çantën e saj të palestrës dhe i kishte futur në makinën lodër. Ai kishte gjetur dy tamponë duke i menduar si bateri. 27-vjeçarja  tregoi se po bënte mëngjesin gati, kur djali zbuloi çantën e saj dhe bastisi, duke zbuluar sendet intime. Teksa ka parë makinën lodër mamaja nuk ka mbajtur dot të qeshurat, madje e ka hedhur menjëherë dhe në rrjetin e saj social këtë rast qesharak, duke marrë shumë pëlqime dhe komente.

Share With:
Translate »
1038 Views