Olta Gixhari na prezanton prindërit dhe historinë e tyre që u mbijetoi viteve

Historitë e dashurisë që zgjatin me vite dhe i bëjnë ballë kohës janë të rralla, aq më tepër ditët e sotme.

Aktorja  e njohur shqiptare Olta Gixhari  ka treguar  me adhurim historinë e dashurisë të dy prindërve të saj. Në një foto ku duken dy prindërit e aktores sexy tregohet se ata po festojnë 21 vjetorin e viteve që kanë bashkë.

Ndërkohë për jetën private të aktores dihet shumë pak. Ajo nuk është përfolur për një lidhje dashurie prej kohësh.

Share With:
Translate »
1291 Views