Paridi shoqëron mamin në shkuma “party”

Këngëtarja Ingrit Gjoni po kalon disa ditë pushimi dhe pune në jug të Shqipërisë. Natyrisht, me të gjendet edhe i biri, Paridi. 
Edhe pse Paridi para disa javësh festoi 5-vjetorin, një mama si Ingriti di që ta trajtojë si shok atëherë kur duhet. Ditën e djeshme, Paridi e ka shoqëruar të ëmën në një festë me shkumë ku duket se është argëtuar shumë siç duket edhe nga fotot mëposhtë.  /Kids’ Time

Share With:
Translate »
997 Views