Pas 1 viti martese dhe një bebushi, ndahet çifti i njohur i showbiz-it

Cardi B dhe Offset i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Të martën në mbrëmje, reperja e hitit “Bodak Yellow” dha lajmin e trishtë për fansat në profilin e saj në Instagram.

“Pra, të gjithë më kanë ngacmuar dhe unë jam përpjekur t’i bëj gjërat të funksionojnë me babanë e fëmijës tim dhe ne jemi me të vërtetë miq të mirë dhe ju e dini që jemi me të vërtetë partnerë të mirë në biznes”, shpjegoi Cardi B në videon e saj.

View this post on Instagram

There you go..peace and love

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

“Ai është gjithmonë një njeri pas të cilit shkoj për të folur dhe kemi shumë dashuri për njëri-tjetrin, por gjërat nuk kanë funksionuar mes nesh për një kohë të gjatë dhe nuk është faji i askujt”.

“Mendoj se kemi lindur nga dashuria, por nuk jemi më së bashku. Nuk e di. Mund të duhet kohë për t’u divorcuar dhe unë gjithmonë do të kem shumë dashuri për të, sepse ai është babai i vajzës sime”, shton reperja.

Cardi B dhe Offset, të cilët janë prindër krenarë të një vajzë 4-muajshe të quajtur Kulture, u martuan fshehurazi në shtator 2017.

Në fakt, Cardi B nuk e konfirmoi martesën deri në qershor të 2018-s.

Share With:
Translate »
618 Views