Reperi i famshëm për të birin: Nëse do e përplaste autobusi, nuk do kaloja ditë të keqe

Reperi i njohur, 50 Cent njihet për marrëdhëniet e këqija që ka me djalin e tij Marquis Jackson. Gjithçka është përkeqësuar më shumë pas një shkrimi që ai publikoi në Twitter, të cilin e fshiu më vonë.

I biri publikoi një fotografi me djalin e rivalit të 50 Cent, Kenneth McGriff, të cilëve reperi i komentoi:  “Nëse autobusi do ju përplaste të dyve, nuk do kaloja një ditë të keqe”.

Kështu, reperi konfirmoi edhe një herë se marrëdhëniet me të birin nuk janë drejt përmirësimit. 50 Cent nuk ishte dakord që fëmija të jetonte, por e ëma fitoi procesin gjyqësor dhe tashmë Marquis gëzon shëndet të plotë.

Share With:
Translate »
521 Views