Picë me ton dhe patate, recetë e shpejtë por shija e parezistueshme

Nëse doni t’i mbani larg fëmijët tuaj nga gjërat e pashëndetshmë, por ata vazhdimisht ju kërkojnë pica dhe patate të skuqura, ne ju ofrojmë kombinimin e tyre.
Shija është e parezistueshme dhe në fund trupi merr ushqime të shëndetshme dhe vlera ushqyese.
Ndiqni më poshtë picën me ton dhe patate dhe jemi te sigurt që nuk do ta ndani më nga menuja juaj.

1 petë sfoliat

500 gram patate të ziera

2 pako peshk ton

1/2 qepë e kuqe

1 mozzarella e plotë

1 tufë majdanoz

/Kids’Time/

Share With:
Translate »
753 Views