Pispili me qepë të njoma, receta e thjeshtë, por me shije fantastike

Sot do t’ju sjellim një recetë fantastike të pispilisë dhe mbi të gjitha e shëndetshme. Shënoni përbërësit:
Gjethet e 1 kg qepëve
1 gotë vaj ulliri
1 gotë kos
1 gotë miell gruri
1 gotë miell misri
3 vezë
Sodë buke
Tani shihni videon për mënyrën e gatimit:

 

 

Share With:
Translate »
1497 Views