Po, edhe Beyonce vë korse pas lindjes, por e ka… me një këmbë

Vetëm 3 muaj kanë kaluar që nga lindja e binjakëve Sir dhe Rumi, por Beyonce nuk ka frikë të shfaq linjat e saj. Ajo dhe bashkëshorti Jay-Z janë parë të shoqëruar mbrëmjen e së enjtes në 3 vjetorin e “Diamond Ball”. Këngëtarja kishte zgjedhur të vishte një fustan mëndafshi pas trupit, me njërën këmbë të zbuluar e ndërsa në tjetrën mbante veshur korse për ta bërë të dukëj më e hollë. Por ka harruar një detaj të vogël, që kjo gjë nuk mund t’i shpëtonte syrit të kameramanëve që nuk janë treguar aspak të mëshirshëm me 36 vjeçaren.

Share With:
Translate »
1331 Views