Poem Blu uron festat e Nëntorit teksa këndon “Xhamadani vija-vija”

Poem Blu është ndër bebet e preferuara të Instagramit. Vajza e reperit Ledri Vula merr shpesh vëmendje për shkak të postimeve të ëmbla nga prindërit e saj.

Tashmë Poem ose Poi, siç quhet nga të gjithë, ka nisur edhe të flasë. Në ditën e Pavarësisë, ajo ka uruar festën duke kënduar këngën “Xhamadani vija-vija”. Videoja është postuar nga Ledri dhe menjëherë ka marrë pëlqimet nga personazhet e njohur dhe ndjekësit.

Mesa duket, Poi po i hedh që tani hapat e parë për një karrierë në muzikë

Share With:
Translate »
56 Views