Poza e foshnjes së porsalindur po çmend rrjetet sociale

Kjo foshnje tërhoqi vëmendjen e miliona njerëzve në rrjete sociale, për shkak të fotografisë të saj.

Ai kshte vetëm  një orë që kishte lundur dhe u fotografua në një pozë shumë të pazakonshme, duke e bërë atë të dukej sikur është më i madh se vetëm një orë.

Foshnja u fotografua me duart e tij pas koke, pozë kjo që njerëzit e marrin për t’u relaksuar ose treguar ‘pushtetin’ e tyre, dhe më pas fotografia pushtoi rrjetet sociale. 

Share With:
Translate »
923 Views