Vetëm 3 muaj nga lindja dhe Irina Shayak ka luksin të dalë me bark jashtë

Supermodelja ruse Irina Shayk solli në jetë vajzën e saj 3 muaj më parë. E veshur thjesht dhe pa grim, Irina sot  është fotografuar në një supermarket dhe dukej mjaft në formë ku dukej barku i saj i sheshtë dhe pa asnjë strijë shtatzanie. Irina në fakt ia bën zili të gjitha atyre grave që kanë sjellë në jetë një fëmijë, dhe nuk po i humbin dot ato kile të fituara nga shtatzënia.  Cfarë fati…

Share With:
Translate »
1065 Views