Renée dhe Roberti vishen “matchy-matchy”

Gjithmonë familja e tyre e vogël ka qenë ndër më të preferuarat e showbizit ndaj dhe gjithmonë postimet familjare të tyret në Instagram marrin aq shumë pëlqime dhe përhapje.

Nora, Roberti dhe e vogla Renee po që dinë të na zbukurojnë rrjetet sociale. Këtë herë ka qenë këngëtarja e cila ka postuar një foto në Instastory ku duken Roberti dhe Renee të cilët kanë veshur të njëjtin model atletesh sportive. Sa bukur që me trendet e fundit, jo vetëm brenda së njëjtës gjini mund të vishesh “matchy-matchy”

 

Share With:
Translate »
903 Views