Rita Ora si babagjysh, befason fëmijët në spitalet e Londrës

Ditëve të fundit ajo ka qenë jashtëzakonisht e zënë ndërsa po promovonte albumin e saj më të ri “Phoenix”.

Por kësaj here këngëtarja e famshme kosovare, Rita Ora, ndau pak kohë për t’i befasuar pacientët në spitalet e fëmijëve në Londër.

Këngëtarja e hitit “Anywhere” ndau dhe disa fotografi nga vendi i ngjarjes, në të cilat u pa se ishte veshur me kostumin e babagjyshit.

Veç kësaj në ndarjen e dhuratave për fëmijët, ajo po shoqërohej edhe nga nëna e saj Vera Ora.

  

Share With:
Translate »
522 Views