Robert Berisha publikon fotografi nga fëmijëria dhe mund të themi me bindje se Renee është një kopje e tij

Është thënë shpesh se e vogla, Renee, e çiftit të njohur Berisha-Istrefi ka një ngjashmëri të madhe me babain e saj, Robertin. Për më tepër këtë gjë mund ta vërtetojnë edhe disa fotografi, të cilat Roberti i ka publikuar në llogarinë e tij në ‘Instagram’. Këto fotografi vijnë nga viti i largët 1980 dhe duket se në një njërën prej tyre Roberti ka të njëjtën moshë me atë të Renees sot.

Tiparet e tyre përputhen kaq mirë me njëri-tjetrin sa nëse i bashkojmë të dyja fotografitë babë e bijë ngjajnë si dy fëmijë binjakë. Nuk e dimë nëse në karakter ngjan sërish më të atin, por sa për pamjen të tillë ngjashmëri nuk kemi parë. /revistawho.com

Share With:
Translate »
1102 Views