Ryan Reynolds realizon ëndrrën e 5-vjeçarit të sëmurë me kancer

Ai më parë është shprehur se të bënte “Deadpool” ishte një nga ëndrrat e tij të bëra realitet. Ryan Reynolds tashmë ka realizuar ëndrrën e një fansit të vogël, Daniel Downing, duke e telefonuar përmes një video, i cili ka vetëm 5 muaj jetë. Pasi ka mësuar për sëmundjen e djalit të vogël, aktori hollivudian, organizoi një telefonatë ndërkohë që ishte në xhirimet e serisë së dytë të “Deadpool”. Vogëlushi është diagnostifikuar me një kancer agresiv, nga i cili i kanë mbetur dhe shumë pak muaj jetë. Teksa ka qënë në telefon, djaloshi i ka kërkuar Ryan nëse mund ta ndizte videon për të parë bluzën e “Deadpool” dhe ka shijuar një moment të mrekullueshëm.

Share With:
Translate »
783 Views