Sa e fshehtë paska qenë! Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të parë dhe qenka në super formë

Jo, këtë nuk e prisnim! Aurela Hoxha mami dhe ne të mos marrim vesh gjë…

Modelja ka publikuar ditën e sotme një galeri fotosh në Instagram ku nëpër të gjenden edhe fotot me bebin. Ndaluam për një çast… Mos është bebushi i ndonjë mikeshe?!

Por komentet e miqve të ngushtë, tregonin se Aurela është bërë mami. Dhe si një modele në profesion, edhe pas lindjes, ajo ka ruajtur linjat, një arsye e fortë që na vuri në pikëpyetje nëse është bërë mami apo jo. Apo mos vallë dhe Aurela, ka përdorur një nënë surrogate?

Ka shumë gjëra për t’u mësuar por tani është e rëndësishme që ajo të shijojë mëmësinë ndërsa ne të gëzohemi për lumturinë e saj. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
216 Views