Sara Hoxha u zgjua me dhuratën më të bukur që një nënë mund të marrë në ditën e lindjes

Sara Hoxha ka ditëlindjen dhe e ka pritur ndërrimin e datës me një festë gjigande ku të ftuar ishin personazhet më të njohur të ekranit dhe miq e familjarë të ngushtë të saj. Nga fotot dhe videot e publikuara u kuptua se nuk mungonin as stafi i Top Channel, me figurat më të rëndësishme të tij që për familjen Hoxha renditen mes personave me shumë rëndësi. Këngë, valle, shumë argëtim, gjithçka kishte ditëlindja e producentes. Këngëtarët që përformuan ishin Ermal Fejzullahu, Mozzik etj.

 

Ndërsa sot, Sara e nisi ditën në mënyrën më të ëmbël të mundshme pasi mori dhuratë nga fëmijët një vizatim ku shkruhet: “Gëzuar ditëlindjen mami. Të duam shumë”. Kjo është dhurata më e bukur ka shkruar më tej Sara. Fundja çdo më shumë një nënë?/

Share With:
Translate »
57 Views