Seks në publik, nëna njeh djalin nga pamjet e videos që u bë virale në rrjetet sociale

Mendonte se askush nuk do e shikonte në ato “90 sekonda të çmendura”, kështu siç i quajti ai.

Por në fakt ishte dikush që i kishte pikasur duke bërë seks në publik, pranë stacionit të trenit dhe i filmoi.

Një student 23-vjeçar Dominic Richardson’s, përfundoi në qendër të skandaleve në Britaninë e Madhe, pasi video bëri bujë.

I riu po kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë me flokët e kuqe më të madhe se ai në moshë dhe siç raporton ‘Metro’, e përfunduan raportin seksual në vagonin e trenit.

Por sikleti i filmimit shkoi më tej, pasi mori një telefonatë nga e ëma e cili e pyeti, “Ti je pikërisht në atë video?”

Ishte pikërisht e ëma, ajo e cila e kishte njoftuar se pamjet kishin përfunduar në rrjetet sociale. 

 

Share With:
Translate »
863 Views