Shikoni si duket sot vogëlushja më e bukur në botë

Thylane Léna-Rose Loubry Blondeau ishte vetëm 10 vjeçare kur ajo u bë një nga emrat më të rinj ndonjëherë modele të shfaqet në revistën Vogue.

Lena u shfaqën në Vogue France para se të hynte në adoleshencën e saj pasi ajo ishte zbuluar për bukurinë e saj në Jean Paul Gaultier Show.

E bija e futbollistit francez Patrick Blondeau dhe TV prezantues Veronika Loubry, Thylane filloi modelimit në moshën pesë vjeç.

Ajo sot është 16 vjeçe dhe krahas modelimit është futur edhe në botën e filmit.

Share With:
Translate »
1203 Views