Shoku special që shoqëron kafet e pasdites Vesa Luma

Këngëtarja Vesa Luma ka publikuar në rrjete sociale një foto me vogëlushin e saj Lian. Përmes kësaj foto shohim sesa shumë është rritur i vogli, aq sa është bërë shok i nënës së tij dhe e shoqëron për kafe. Ajo që bie në sy është pikërisht ngjashmëria që nënë e bir kanë me njëri-tjetrin. Vesa është prej vitesh e martuar me reperin hqiptar Big Basta.

 

Share With:
Translate »
565 Views