Shyhrete Behluli bëhet gjyshe, Learta solli në jetë fëmijën e saj të parë

Shyhrete Behluli është bërë gjyshe në orët e para të ditës së sotme.  Learta ka lindur djalë dhje janë të dy shëndoshë e mirë. Lindja është bërë në një nga spitalet e Dortmundit të Gjermanisë. Pak më shumë se një vit më parë Kushtrimi dhe Learta u martuan duke e bërë Shyhreten vjehërr, ndërsa tani ajo gëzon edhe epitetin e gjyshes së shtëpisë.

 

Share With:
Translate »
1986 Views