Si dukej në vegjëli aktorja shqiptare me famë botërore

Nëse e kishit harruar modën dhe fëmijërinë e viteve ’80, aktorja shqiptare me famë botërore e përcjell të gjithën nëpërmjet një fotoje nga vegjëlia. 

Eliza është një aktore me origjinë shqiptare me një karrierë të shkëlqyer në Amerikë. Megjithatë ajo kujton gjithmonë origjinën e saj. Vetëm pak kohë më parë ishte e pranishme në Vlorë, si figura promovuese e kampionatit botëror të aeronautikës që u zhvillua në Shqipëri.

Share With:
Translate »
878 Views